Hialurono rūgštis yra medžiaga, natūraliai  esanti žmogaus organizme, tačiau jos kiekis su amžiumi mažėja ir ant veido atsiranda raukšlelės. Hialurono rūgšties injekcijos padeda spręsti daug įvairių problemų:

Hialurono rūgšties užpildų pagalba galima žymiai sumažinti arba panaikinti smulkias ir gilias veido raukšles.

Hialurono rūgštis naudojama ne tik veidui ir odai, bet ir lūpoms koreguoti, jų apimčiai didinti bei kontūrui koreguoti, paakiams, veido ovalui, skruostams formuoti.

Kokia procedūros eiga?

•   Procedūros metu taikoma vietinė nejautra, hialurono rūgšties gelis plona adata suleidžiamas į veido raukšles. Injekuota hialurono rūgštis tolygiai pasiskirsto, užpildo raukšles, be to drėkina odą.

Kada matomas procedūros efektas ir kiek laiko jis trunka?

• Efektas matomas iškart po procedūros ir išsilaiko odoje nuo 6 iki 12 mėnesių, priklausomai nuo individualių organizmo ir odos savybių. Po 6 mėnesių, pasikonsultavus su gydytoju, procedūrą galima kartoti.

Kokie gali būti pašaliniai reiškiniai?

• Po hialurono rūgšties injekcijos gali atsirasti paraudimas, injekcijos vieta gali patinti, susidaryti mėlynė, tačiau po kelių dienų šie reiškiniai išnyksta.

Kokios yra rekomendacijos prieš hialurono procedūrą: 

• Savaitę prieš hialurono rūgšties injekcijas patariame atsisakyti aspirino, priešuždegiminių vaistų, vaistų skystinančių kraują, vartojimo (tam, kad sumažintume mėlynių arba kraujosruvų atsiradimo tikimybę).

Kokios yra rekomendacijos po procedūros: 

• Dvi savaites po hialurono rūgšties injekcijų rekomenduojame atsisakyti saulės vonių, baseino, saunos ir agresyvios rūgštinės kosmetikos naudojimo.

Kokia yra hialurono rūgšties injekcijų nauda Jūsų veidui ir odai?

• Sumažinamos arba visiškai panaikinamos raukšlės;

• Odai suteikiamas maksimalus drėkinimas, pagerinamas elastingumas ir atkuriama sveikos, skaisčios ir gaivios odos išvaizda;

• Galimybė atlikti lūpų, lūpų kontūro, smakro, skruostų arba veido ovalo korekciją.

Norint pasiekti ypač gerų rezultatų rekomenduojame hialurono rūgšties procedūras derinti su kitomis veiksmingomis grožio procedūromis (botulino injekcijos, medicininės rūgštys, mezoterapija ir biorevitalizacija). Mūsų gydytoja dermatovenerologė Jus pakonsultuos bei padės sudaryti tinkamiausią ir efektyviausią procedūrų kursą.

Dėl visų kilusių klausimų, galite drąsiai skambinti mums +370 65200270


Kaina priklauso nuo suleidžiamo “Juvederm” preparato kiekio:

  • 1 ml. – 270 eur.

Trukmė: apie 20 minučių

Mus rasite Vilniuje, adresu Vingrių g. 5.

UŽSIRAŠYKITE