Pasyvus sportas veido raumenims. Masažas veikia priešraukšliskai, pagerina kraujo apytaką, teigiamai veikia nervų sistemą, pagerina miego kokybę, atstato raumenų tonusą, mažina paburkimą. Masažo metu išsiskiria endorfinai (laimės hormonai), kurie pakelia nuotaiką ir suteikia energijos.

Klasikinis veido masažas

Klasikinis veido masažas atliekamas glostančiais, trinamaisiais, maigančiais judesiais todėl teigiamai veikia nervų, raumenų ir krajotakos sistemas. Veido oda aprūpinama deguonimi, pagerėja ląstelių atsinaujimas. Palaikomas raumenų ir odos tonusas.

Geriems rezultatams pasiekti rekomenduojama atlikti klasikinio masažo kursą, kurį galima derinti su kitais veiksmingais masažais. (5 masažų kursui taikoma 20% nuolaida)

Dėl visų kilusių klausimų, galite drąsiai skambinti mums +370 65200270


Masažo kaina:

  • 40 min. – 20 Eur.
Limfodrenažinis veido valymas

Limfodrenažinis veido masažas skatina skysčių pasišalinimą iš odos ir mažina veido bei paakių paburkimą, šalina toksinus, suteikia odai elastingumo ir stangrumo, stiprina kraujagysles ir kapiliarus, todėl atlikus limfodrenažinio masažo kursą ženkliai sumažės veido raudonis.

Geriems rezultatams pasiekti rekomeduojame atlikti limfodrenažinio masažo kursą, kurį galima derinti su kitais veiksmingais masažais ir kitomis kosmetinėmis procedūromis (pvz. mezoterapija). (5 masažų kursui taikoma 20% nuolaida)

Dėl visų kilusių klausimų, galite drąsiai skambinti mums +370 65200270


Masažo kaina:

  • 40 min. – 20 Eur.
Japoniškas Kobido veido masažas

Unikalus, stimuliuojantis, stangrinantis masažas, akimirksniu atgaivinantis veido odą bei atstatantis veido kontūrą. Masažas pagerina odos būklę, sulėtina senėjimo procesą, pagreitina odos ląstelių regeneraciją, padeda atsipalaiduoti ir nuima veido raumenų, galvos bei kaklo įtampą.

Japoniškojo Kobido masažo šaknys sieka XV amžių. Ši masažo rūšis – paremta medicinos, filosofijos ir fiziologijos žiniomis ir XV amžiuje buvo skirta išskirtinai tik imperatoriškos šeimos nariams. Tų laikų imperatorienė laikė Kobido masažą savo mėgstamiausiu bei gyrė jo efektyvumą ir suteikiamą jauninantį poveikį. Japoniškas Kobido masažas – tai laiko patikrinta ir daugelio moterų įvertinta priemonė, padedanti išsaugoti grožį.

Masažo metu masažuojami gilesni odos sluoksniai ir raumenys, jaučiamas ir matomas rezultatas – oda tampa stangresnė, skaistesnė, lygi, tarsi kūdikio, yra pagerinamas raumenų tonusas, išvalomi toksinai, sumažinamos mimikos raukšlės, normalizuojamas odos drėgmės balansas.

Kobido masažo pagalba Jūsų oda atrodys akivaizdžiai jaunesnė, o Jūs pati spinduliuosite iš vidaus.

Dėl visų kilusių klausimų, galite drąsiai skambinti mums +370 65200270


Masažo kaina:

  • 60 min. – 40 Eur.
  • 90 min. – 50 Eur. (po masažo yra aplikuojama stangrinanti kaukė)
UŽSIRAŠYKITE