Permanentinio makiažo specialistė

Nepaprastas grožio pasaulis mane visada traukė ir žavėjo. Esu išbandžiusi modelio darbą, labai domiuosi mada ir naujausiomis grožio technologijomis.

Jau ne vienerius metus dirbu grožio srityje, esu įsisavinusi blakstienų priauginimo meną, taip pat labai domėjausi permanentinio makiažo subtilybėmis ir gavusi pasiūlymą dirbti šioje srityje, labai apsidžiaugiau. 

Nuolat mokausi, tobulėju ir džiaugiuosi, kai klientės jaučiasi laimingos ir patenkintos mano darbu. Grožio sritis traukė mane nuo pat mažų dienų, taigi pabaigusi bakalauro studijas ir padirbėjusi pardavimo srityje, vis tiek grįžau prie to, kas artimiausia mano širdžiai. 

Manau, kad svarbiausia yra užsiimti tuo, kas man pačiai labai miela, suteikia teigiamas emocijas. Svarbiausia yra mylėti savo darbą ir tikėti tai ką darai. Darbe atiduodu visą save, dirbdama su klientėmis, visada labai noriu padėti joms jaustis gerai, stengiuosi būti gera klausytoja ir patarėja, visuomet spinduliuoti gerą nuotaiką ir energiją. Man svarbiausia, kad aplinkui save matyčiau spindinčias akis ir šypsenas. Džiaugiuosi, galėdama savo klientes padaryti laimingomis.

Išsilavinimas ir kvalifikacija:

  • 2017 m. Individualūs mokymai pas permanento meistrę Jeleną Sakaliūnienę
  • 2019 m. Įgytas tarptautinis “ACADEMY – S” sertifikatas
  • 2019 m. Individualūs  antakių modeliavimo ir dažymo kursai, pagal patentuotą ELAN technologiją pas meistrę Vitą Radiun – Kuznecovą