Skirtos veido atjauninimui, odos regeneracijos atstatymui, drėgmės palaikymui, liftingui. Turi stiprų priešraukšlinį efektą. Procedūra parenkama pagal odos tipą ir poreikį.

Procedūros eiga:

  • Demakiažas;
  • Veido odos pilingas;
  • Kaukė pagal pasirinktą procedūrą;
  • Veido masažas (15min.);
  • Serumas pagal odos tipą ir procedūrą;
  • Kremas pagal odos tipą ir procedūrą.

 

Triple A – Retinolio procedūra

Ši procedūra suteikia liftingo efektą, akimirksniu pagyvėja oda. Liposomose inkapsuliuotas retinolis aprūpina odą kolagenu, todėl ženkliai sumažėja raukšlių, klasikinis vitaminas A pagerina odos regeneraciją, ji intensyviai drėkinama, todėl oda tampa jaunesnė ir tampresnė.

Phyto De Lux procedūra su kamieninėmis ląstelėmis

Priešraukšlinis ir liftingo poveikis, bei greitas ir ilgai trunkantis drėkinimas, atstatomas apsauginis odos barjeras. Kamieninės ląstelės aktyvuoja odos ląstelių regeneraciją ir efekyviai stabdo estrogenų trūkumo sukeltus odos pokyčius, atstato odos elastingumą.

Atjauninanti procedūra su gyvačių nuodais

Tikras jaunystės fontanas Jūsų odai. Stabdo senėjimo procesą, lygina raukšles įvairiame amžiuje, atpalaiduoja mimikos raumenis, stangrina, formuoja veido ovalą, atstato odos elastingumą ir drėkina, užpildo raukšles ir ramina odą.

Procedūra su peptidais nuo mimikos raukšlių

Botulino toksino injekcijų pakaitalas. Atstato odos gyvybingumą, drėkina ir maitina brandžią odą, atpalaiduoja mimikos raumenis, todėl efektyviai lygėja mimikos raukšlės. Peptidų kompleksas aktyvuoja naujų ląstelių gamybą ir užtikrina matomą ir jaučiamą priešraukšlinį ir liftingo efektą suteikiantį poveikį.

Stipriai drėkinanti procedūra su hialurono matrica

Priešraukšlinė, stipriai drėkinanti, odą lyginanti ir elastingumą atstatanti procedūra pavargusiai, išsausėjusiai odai. Matomas ir ženkliai juntamas ilgalaikis poveikis. 

Veido procedūra su grynuoju kolagenu

Priešraukšlinė, stipriai drėkinamoji, odą lyginanti procedūra pavargusiai, išsausėjusiai odai. Matomas, ženkliai juntamas, ilgalaikis poveikis. 

Daugiafunkcinė procedūra su alginatine kauke

Ramina, vėsina ir drėkina, lygina odos mikrostrukturą, veikia priešraukšliškai, atstato odos mikrostruktūrą. Poveikis matomas ir juntamas iš karto po procedūros, o rezultatas išlieka ilgam.

Trukmė 1val.
Kaina €40.
 

Art of Beauty / 2016. Mus rasite Vingrių g. 5 - 13, Vilnius. Tel. +370 652 00270

Created by SM