Pasyvus sportas veido raumenims. Masažas veikia priešraukšliskai, pagerina kraujo apytaką, teigiamai veikia nervų sistemą, pagerina miego kokybę, atstato raumenų tonusą, mažina paburkimą. Masažo metu išsiskiria endorfinai (laimės hormonai), kurie pakelia nuotaiką ir suteikia energijos.

 

 

 

 

 

VEIDO MASAŽAI:

Klasikinis veido masažas

Klasikinis veido masažas atliekamas glostančiais, trinamaisiais, maigančiais judesiais todėl  teigiamai veikia nervų, raumenų ir krajotakos sistemas. Veido oda aprūpinama deguonimi, pagerėja ląstelių atsinaujimas. Palaikomas raumenų ir odos tonusas. 

Geriems rezultatams pasiekti rekomenduojama atlikti klasikinio masažo kursą, kurį galima derinti su kitais veiksmingais masažais.

Klasikinio masažo trukmė 30min.
Kaina €15.
 

Limfodrenažinis veido masažas

Limfodrenažinis veido masažas skatina skysčių pasišalinima iš odos ir mažina veido bei paakių paburkimą, šalina toksinus, suteikia odai elastingumo ir stangrumo, stiprina kraujagysles ir kapiliarus, todėl atlikus limfodrenažinio masažo kursą ženkliai sumažės veido raudonis.

Geriems rezultatams pasiekti rekomeduojame atlikti limfodrenažinio masažo kursą, kurį galima derinti su kitais veiksmingais masažais ir kitomis kosmetinėmis procedūromis (pvz. mezoterapija).

Limfodrenažinio masažo trukmė 30min.
Kaina  €15.
 

Veido ovalą formuojantis masažas

Veido ovalą formuojantis masažas - tai priešraukšlinis masažas atliekamas kombinuotais masažiniais judesiais bei dilbiais. Masažas atpalaiduoja veido mimikos ir giliųjų raumenų įtampą, koreguoja veido kontūrą, pagerina kraujotaką. Jau po pirmos procedūros matomas akivaizdus liftingo efektas.  

Geriems rezultatams pasiekti rekomeduojame atlikti veido ovalą formuojančio masažo kursą, kurį galima derinti su kitais veiksmingais masažais ir kosmetologinėmis procedūromis.

Veido ovalą formuojančio masažo trukmė 45 min.
Kaina €20.
 

Meistriškas priešraukšlinis veido masažas

Meistriškas priešraukšlinis masažas prilyginamas plastiniam veido patempimui. Šio masažo dėka pagerinamas veido raumenų tonusas, kraujotaka bei atstatomas veido odos elastingumas.

Geriems rezultatams pasiekti rekomeduojame atlikti meistriško priešraukšlinio veido masažo kursą, kurį galima derinti su kitais veiksmingais masažais ir kosmetologinėmis procedūromis.

Meistriško priešraukšlinio masažo trukmė 60min.
Kaina €25.
 

Japoniškas Kobido veido masažas

Unikalus, stimuliuojantis, stangrinantis masažas, akimirksniu atgaivinantis veido odą bei atstatantis veido kontūrą. Masažas pagerina odos būklę, sulėtina senėjimo procesą, pagreitina odos ląstelių regeneraciją, padeda atsipalaiduoti ir nuima veido raumenų, galvos bei kaklo įtampą. 

Japoniškojo Kobido masažo šaknys sieka XV amžių. Ši masažo rūšis - paremta medicinos, filosofijos ir fiziologijos žiniomis ir XV amžiuje buvo skirta išskirtinai tik imperatoriškos šeimos nariams. Tų laikų imperatorienė laikė Kobido masažą savo mėgstamiausiu bei gyrė jo efektyvumą ir suteikiamą jauninantį poveikį. Japoniškas Kobido masažas – tai laiko patikrinta ir daugelio moterų įvertinta priemonė, padedanti išsaugoti grožį.

Masažo metu masažuojami gilesni odos sluoksniai ir raumenys, jaučiamas ir matomas rezultatas - oda tampa stangresnė, skaistesnė, lygi, tarsi kūdikio, yra pagerinamas raumenų tonusas, išvalomi toksinai, sumažinamos mimikos raukšlės, normalizuojamas odos drėgmės balansas. 

Kobido masažo pagalba Jūsų oda atrodys akivaizdžiai jaunesnė, o Jūs pati spinduliuosite iš vidaus.

Kobido masažo trukmė 60min.
Kaina €35. 
 

Art of Beauty / 2016. Mus rasite Vingrių g. 5 - 13, Vilnius. Tel. +370 652 00270

Created by SM