Hialurono rūgštis sėkmingai naudojama kosmetologijoje ne tik mažinant veide esančias smulkias bei gilesnes raukšleles (plačiau galite pasiskaityti skiltyje Raukšlių korekcija hialurono rūgšties injekcijų pagalba”), bet ir sprendžiant lūpų asimetrijos ar netaisyklingos formos problemas. Hialurono rūgšties užpildų pagalba galima:

Pakeisti lūpų kontūrą

Padidinti lūpų apimtį

Suteikti lūpoms putlumo

Sumažinti smulkias raukšles aplink lūpas

 

 

 Kokia procedūros eiga?

Procedūros metu taikoma vietinė nejautra, hialurono rūgšties gelis plona adata suleidžiamas į lūpas. Injekuojama hialurono rūgštis lengvai pasiskirsto lūpose ir labai tolygiai nyksta laikui bėgant.

Kada matomas procedūros efektas ir kiek laiko jis trunka?

Efektas matomas iškart po procedūros ir išsilaiko odoje nuo 6 iki 12 mėnesių, priklausomai nuo individualių organizmo ir odos savybių. Po 6 mėnesių, pasikonsultavus su gydytoju, procedūrą galima kartoti.

Kokie gali būti pašaliniai reiškiniai?

Po hialurono rūgšties injekcijos gali atsirasti paraudimas, injekcijos vieta gali patinti, susidaryti mėlynė, tačiau po kelių dienų šie reiškiniai išnyksta.

Rekomendacijos prieš procedūrą:

Savaitę prieš hialurono rūgšties injekcijas patariame atsisakyti aspirino, priešuždegiminių vaistų, vaistų skystinančių kraują vartojimo (tam, kad sumažintume mėlynių arba kraujosruvų atsiradimo tikimybę).

Rekomendacijos po procedūros:

Dvi savaites po hialurono rūgšties injekcijų rekomenduojame atsisakyti saulės vonių, baseino, saunos ir agresyvios rūgštinės kosmetikos naudojimo.

 

Galutinį rezultatą vertinti galima po 1 – 2 savaičių.

Iškart po procedūros ir kelias dienas po jos gali būti matomas patinimas.

 

Dėl visų kilusių klausimų, galite drąsiai skambinti mums +370 65200270

Kaina: nuo €180

Trukmė: apie 20 minučių

Mus rasite Vilniuje, adresu Vingrių g. 5.


Art of Beauty / 2016. Mus rasite Vingrių g. 5 - 13, Vilnius. Tel. +370 652 00270

Created by SM