Sausos veido odos priežiūra

Šiame įraše apžvelgiame sausos odos priežiūros ypatumus ir žingsnelius, kurių galite imtis, kad oda būtų jaunatviška ir švytinti.

Sausa ir jautri, pažeista, paraudusi oda – tai yra plona oda, kurioje nėra matoma nei išsiplėtusių porų, nei spuogelių. Sausą odą dažnai traukia, tempia, kadangi jai trūksta riebalų bei drėgmės. Jei oda ilgą laiką bus dehidratuota, ilgainiui jai pradės trūkti ne tik drėgmės, bet ir riebalų, vėliau, netinkamai prižiūrima, tokia oda tampa ne tik sausa, bet ir jautri, pažeista, paraudusi bei šerpetojanti.

Pirmas žingsnis – taisyklingai valykite sausą, jautrią, pažeistą odą! Jautri, sausa oda visada valoma pieneliu, kurio sudėtyje yra probiotikų. Pienelis yra tepamas ant odos, švelniai masažuojant. Masažo metu pienelis suriša makiažo likučius ir odos nešvarumus. Pieneliui nuvalyti nenaudokite vandens, rinkitės vatos diskelius, suvilgytus drėkinamuoju arba kreminiu toniku su pantenoliu ar jogurto ekstraktu.

Antras žingsnis – sausai, jautriai, paraudusiai odai nuraminti, tempimui ir šerpetojimui mažinti, rekomenduojama rinktis serumus ir kremus su keramidais. Keramidai puikiai atkuria apsauginį veido odos sluoksnį, neleidžia šerpetojančiai odai garinti vandenį ir apsaugo nuo temperatūros svyravimų. Atkūsus odos apsauginį barjerą keramidais, oda mažiau neteks drėgmės, ir bus apsaugota nuo išorinių agresorių.

Trečiame žingsnyje reikia koncentruotis į jautrios veido odos drėgmės balanso atkūrimą. Rinkitės kremą su hialuronu. Šaltuoju sezonu jį naudokite vakare.

Ketvirtas žingsnis – pačiam išsirinkti tinkamiausias kosmetikos priemones yra itin sudėtinga misija, todėl visada kviečiame atvykti pas mus į „Art of beauty“ studiją į nemokamą konsultaciją. Taip pat nepamirškite investuoti į save, į savo atsipalaidavimą, geresnę savijautą ir ramybę. Užsukite ir atsiduokite į mūsų kosmetologių rankas, kurios Jus palepins efektyvia, kompleksine jautrios, sausos, pažeistos ir šerpetojančios odos atstatymo procedūra: http://www.vingriugrozioklinika.lt/veido-proceduros/specialios-veido-proceduros.

Išsamesnė informacija apie sausos odos priežiūrą – mūsų kosmetologių patariamajame video.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *