Kaip taisyklingai nusistatyti odos tipą?

Visi norime turėti gražią ir sveiką odą, pratęsti jos jaunystę. Deja, dauguma žmonių nežino, kaip tinkamai pasirinti priemones odai prižiūrėti bei naudotis tomis priemonėmis. Kaip žinoti, kokia yra jūsų oda?

Skiriamas odos tipas ir būklė. Odos tipas nulemtas genetiškai, jis priklauso nuo odos išskiriamų riebalų kiekio, odos porų būklės. Odos tipas kinta su amžiumi – ji sausėja. Išskiriami tokie veido odos tipai : normali, riebi, sausa ir mišri (arba kombinuota).

Kaipgi suprasti, koks yra Jūsų odos tipas? Išsamesnė informacija – mūsų kosmetologių patariamajame video.

Kad nustatytumėte, kokia yra jūsų oda, praėjus 2-3 valandoms po veido plovimo, paimkite popierinę servetėlę ir prispauskite prie veido. Peržiūrėkite, ar yra ant servetėles riebių dėmių ir sausos odos pėdsakų. Jeigu ant servetėlės nėra nei riebių dėmių, nei sausos odos likučių – jūsų oda normali. Jei ant visos servetelės matote riebių dėmių, tai oda yra riebi. Jei nėra riebalų pėdsakų,bet matomos odos liekanos (lyg pleiskanos) ir odoje jaučiamas tempimas — oda yra sausa. Jei ant servetėlės liko riebalų pėdsakų T zonoje (kakta, nosis, smakras), tai reiškia kad oda mišri.

Žinodamos savo odos tipą, galėsite tinkamai ją prižiūrėti!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *